Praca przy recyklingu odpadów komunalnych

  • Recykling
  • Almere

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w miejscowosci Almere Buiten poszukujemy osób do pracy przy recyklingu. odpadów komunalnych.Praca jest na długi okres czasu, 40 godzin w tygodniu, na jedną zmianę.

Oczekujemy:

  • Zakwaterowania w miejscowosci Almere bądź okolicy;
  • Własne ubezpieczenie zdrowotne oraz transport do pracy;
  • Doswiadczenie nie wymagane!
  • Chęć podjęcia pracy na długi okres czasu;
  • Znajomość języka obcego mile widziana.

Oferujemy:

  • Tygogodniowy system wynagrodzeń;
  • Odkładane 8% wakacyjnego, które jest wypłacane 2 razy w roku;
  • Gromadzone godziny rezerwowe, wypłacane podczas urlopu;
  • Odprowadzane składki emerytalne STiPP oraz inne standardy.
  • Współpracę na długi okres czasu;
  • Extra stawki adekwatne do pracy na zmiany, nadgodziny oraz weekendy.

O nas:

Groene Hart Service (GHS) jest profesjonalnym biurem pośrednictwa pracy, które istnieje od 20 lat na holenderskim rynku pracy. Działalność została rozpoczęta  w 1996 roku. Wieloletnie doświadcznie pozwala nam na profesjonalne usługi w zakresie delegowania pracowników do pracodawców. GHS działa głównie w poniżej wymienionych sektorach: recykling, sortownie odpadów budowlanych, papierów, sprzętu AGD i metali kolorowych, rozbiórki budowlane, zieleń miejska, metalurgia.

Jestes zainteresowany?

Mozesz aplikowac bezposrednio pod tym ogloszeniem! Nie zapomnij dodać do załącznika swoje aktualne CV!
Po wiecej informacji mozesz skontaktować się z nami pod nr. 0031 683490027.
Uwaga! W tytule wiadomosci prosze wpisac ,,www Almere”

  • Drop files here or