Kierowca po terminalu na sortowni AGD/RTV

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko kierowcy terminalu na sortowni artykułów AGD/RTV.

Na początku będziesz pracował przy sortowaniu sprzętu AGD/RTV, takiego jak lodówki, pralki, telewizory i tym podobne. W tym samym czasie będziesz odbywał wewnętrznny kurs na kierowcę terminalu. Kurs ten będzie trwał około 4 miesięcy – po tym czasie Twoja stawka wzrosnie. Będziesz głównie pracował na terminalu ale musisz być gotowy od czasu do czasu również pomóc przy sortowaniu sprzętu. Jako kierowca na terminalu będziesz odpowiedzialny za transport kontenerów na terenie sortowni.

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B;
  • Znajomosci języka angielskiego / holenderskiego;
  • Własnego zakwaterowania w okolicy Soesterberg;
  • Własnego transportu pracy;
  • Ambicji, chęci rozwoju;
  • Gotowosci do pracy jako kierowca jak również na sortowni.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwosć rozwoju;
  • Gromadzone 8% wakacyjnego z rocznego wynagrodzenia, wypłacane 2 razy w roku;
  • Gromadzone 10,43% rezerowowego z przepracowanych godzin, wypłacane podczas urlopu;
  • Odprowadzane składki emerytalne w Stipp;
  • Dodatek do abonamentu na siłownię oraz inne.

Jestes zainteresowany?

Możesz aplikować bezposrednio pod tym ogłoszeniem! Nie zapomnij dodać do zalacznika swoje aktualne CV!
Po więcej informacji możesz skontaktować się z nami pod nr. 0031 30 214 80 11.
Swoje CV możesz również wyslać bezposrednio na praca@groenehartservice.nl
Uwaga! W tytule wiadomosci proszę wpisać ,,www kierowca”

  • Drop files here or