Demotaż sprzętu RTV

  • Recykling
  • Best

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Functieomschrijving

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w Best poszukujemy zmotywowanej osoby do pracy przy demotażu sprzętu RTV typu komórek, laptopów i tym podobne. Praca nie jest cięzka fizycznie, około 40 godzin tygodniowo.

Wat vragen wij?

Oczekujemy:

  • Chęci podjęcia pracy na długi okres czasu;
  • Znajomosci języka angielskiego albo holenderskiego;
  • Doswiadczenie w tego typu pracy będzie dużym atutem;
  • Własnego zakwaterowania w okolicy Best,
  • Własnego transportu do pracy;
  • Własnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Wat bieden wij?

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na długi okres czasu;
  • Odkładane 8% wakacyjnego z rocznego wynagrodzenia, wypłacane 2 razy w roku,
  • Gromadzone godziny rezerwowe wypłacane podczas urlopu,
  • Odkładane składki emerytalne w Stipp,
  • Dla chętnych osób zniżka na karnet na siłownię i tym podobne standardy.

Over de Werkgever

O nas:

Groene Hart Service (GHS) jest profesjonalnym biurem posrednictwa pracy, które istnieje od 20 lat na holenderskim rynku pracy. Działalnosć została rozpoczęta  w 1996 roku. Wieloletnie doswiadcznie pozwala nam na profesjonalne usługi w zakresie delegowania pracowników do pracodawców. GHS działa głównie w poniżej wymienionych sektorach: recykling, sortownie odpadów budowlanych, papierów, sprzętu AGD, i metali kolorowych, rozbiórki budowlane, zieleń miejska, metalurgia i tym podobne.

Interesse in deze vacature?

Jestes zainteresowany?

Możesz aplikować bezposrednio pod tym ogłoszeniem! Nie zapomnij dodać do zalacznika swoje aktualne CV!
Po więcej informacji możesz skontaktować się z nami pod nr. 0031-683490027.
Swoje CV możesz również wyslać bezposrednio na praca@groenehartservice.nl
Uwaga! W tytule wiadomosci proszę wpisać ,,www demotaż”

  • Drop files here or