Spawacz metoda MIG/MAG na terenie sortowni

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w Amersfoort poszukujemy od zaraz pracownika na stanowisko spawacza metoda mig/mag.
Miejscem pracy jest teren sortowni (recykling). Twoje obowiazki w pracy beda polegaly na naprawach kontenerow (spawanie) oraz innych drobnych naprawach na terenie pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomosci min. komunikatywna holenderskiego – warunek konieczny
  •  Znajomosc jezyka niemieckiego bedzie atutem
  •  Zaradnosci, samodzielnosci
  •  Checi do pracy, latwego przystosowania sie do miejsca
  •  Umiejetnosci spawania
  •  Posiadanie aktualnych certyfikatow spawalniczych

Oferujemy:

  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Stawke do uzgodnienia – zalezec ona bedzie od umiejetnosci
  • Odkladane wakacyjne, urlopowe, STiPP
  • Prace na dobrych warunkach
  • Zakwaterowanie, jezeli jest to koniecznie

Jestes zainteresowany?

Mozesz aplikowac bezposrednio pod tym ogloszeniem! Nie zapomnij dodac do zalacznika swoje aktualne CV!
Po wiecej informacji mozesz skontaktowac sie z nami pod nr. 0031 30 214 80 11.
Swoje CV mozesz rowniez wyslac bezposrednio na praca@groenehartservice.nl
Uwaga! W tytule wiadomosci prosze wpisac ,,www MIG/MAG sortownia”

  • Drop files here or