Praca – recykling

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w Nieuwegein szukamy osob do pracy na sortowni odpadow budowalnych. Pracuje sie okolo 40 godzin tygodniowo.
Jest to praca na dwie zmiany:
1 zmiana – 6:00 – 15:00 ; 2 zmiana 15:00 – 24:00.
Przy pracy na zmiany obowiazuja rozne stawki, nadgodziny maja rowniez extra stawke.
Praca polega na oddzielaniu, sortowaniu odpadow budowlanych z tasmy, na ktorej beda one lecialy. Praca jest dosc ciezka fizycznie.

Oczekujemy:

– Zakwaterowanie w okolicy Nieuwegein oraz wlasny transport do pracy
– Motywacja, sprawnosc fizyczna
– VCA oraz znajomosc jezyka obcego (angielski/holenderski) – mile widziane

Oferujemy:

– Tygodniowy system wyplat;
– 8% wakacyjnego z rocznego dochodu, urlopowe, StiPP ;
– Wspolprace na dlugui okres czasu;
– Extra stawki adekwatne do pracy na zmiany, nadgodziny;

Jestes zainteresowany?

Mozesz aplikowac bezposrednio pod tym ogloszeniem! Nie zapomnij dodac do zalacznika swoje aktualne CV!
Po wiecej informacji mozesz skontaktowac sie z nami pod nr. 0031 30 214 80 11.
Uwaga! W tytule wiadomosci prosze wpisac ,,www Nieuwegein”

  • Drop files here or