Sortownia odpadow organicznych

  • Recykling
  • Son

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w okolicy Eindhoven poszukujemy zmotywowanych pracownikow do segregacji odpadow organicznych.  Jest to ciezka praca fizycznie.
Obowiazki beda polegaly na rozladunku/zaladunku ciezarkowi z typowych kontenerow do odpadow organicznych (zielone kosze). Nastepnie uzywajac wozka widlowego oproznianie tych kontenerow oraz ich mycie.

Oczekujemy:

  •  Znajomosci jezyka angielskiego – warunek konieczny
  • Posiadanie certyfikatu na wozki widlowe (min. umiejetnosc jazdy)
  • Sprawnosc fizyczna oraz zmotywowania
  •  Posiadanie prawo jazdy bedzie duzym atutem

Oferujemy:

  • Tygodniowy system wynagrodzen
  • Prace na dlugi okres czasu
  • Zakwaterowanie
  • Auto sluzbowe
  • Ubezpieczenie
  • Odprowadzane 8% wakacyjnego z rocznego wynagrodzenia, urlopowe, STiPP oraz inne standardy
  •  Nadgodziny 130%, soboty 150%

Jestes zainteresowany?

Mozesz aplikowac bezposrednio pod tym ogloszeniem! Nie zapomnij dodac do zalacznika swoje aktualne CV!
Po wiecej informacji mozesz skontaktowac sie z nami pod nr. 0031 30 214 80 11.
Uwaga! W tytule wiadomosci prosze wpisac ,,ND sortownia Son”

  • Możesz również wysłać swoje aktualne CV pod adres e-mail, który widnieje pod ofertą pracy.
    Drop files here or