Operator CNC

  • Obróbka metalu
  • Utrecht

Groene Hart Service Personeelsdiensten

Opis funkcji:

Poszukujemy dla naszego klienta doświadczonego operatora maszyn CNC. Jeśli lubisz przygody, nie boisz sie wyzwań, jesteś osobą dokładną i zmotywowaną – jesteś odpowiednią osobą na to miejsce! Miejsce pracy znajduje się w okolicach Utrechtu.

Oferujemy:

  •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zadawalającą stawkę;
  •  Miejsce w rozwijajacej i odnoszącej sukcesy firmie;
  •  Zmienną funkcję;
  • Płatny urlop oraz dodatek do wakacyjnego;
  •  Pracę na dłuższy okres czasu;
  • Tygodniowy system wynagrodzeń

Obowiązki w pracy:

  • Samodzielne operowanie i programowanie maszyny CNC
  • Obsluga tokarek/frezarek
  •  Operowanie ruszajacymi się narzedziami pracy
  • Kontrola wykonanych produktów

Oczekujemy:

  •  Znajomość angielskiego/holenderskiego min. w stopniu komunikatywnym
  •  Posiadanie dyplomu o ukończeniu szkoły bądź kursu pasującego do wyżej opisanej funkcji
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Dokładność
  •  Samodzielność i odpowiedzialność

O nas:

Groene Hart Service (GHS) jest profesjonalnym biurem posrednictwa pracy, ktore istnieje od 20 lat na holenderskim rynku pracy. Dzialalnosc zostala rozpoczeta  w 1996 roku. Wieloletnie doswiadcznie pozwala nam na profesjonalne uslugi w zakresie delegowania pracownikow do pracodawcow. GHS dziala glownie w ponizej wymienionych sektorach: recykling, sortownie odpadow budowlanych, papierow, sprzetu AGD, i metali kolorowych, rozbiorki budowlane, zielen miejska, metalurgia.

Jestes zainteresowany?

Mozesz aplikowac bezposrednio pod tym ogloszeniem! Nie zapomnij dodac do zalacznika swoje aktualne CV!
Po wiecej informacji mozesz skontaktowac sie z nami pod nr. 0031 30 214 80 11.
Uwaga: w wiadomosci prosze wpisac „website, operator CNC” !

  • Drop files here or